nursingportal.co.il

סיעוד – החדשות האחרונות בתחום

סיעוד – החדשות האחרונות בתחום ביטוח סיעודי הינו ביטוח חיוני שכן עדיף להיות מבוטח עתה לעת זקנה או כאשר נזדקק לסיוע ועזרה מאשר להצטער על כך כי לא חשבנו לטווח רחוק   חוק סיעוד ביטוח לאומי ניתן לקשישים סיעודיים אשר איבדו יכולת לתפקד ולבצע פעולות יומיומיות, אך יחד עם זאת גם ניתן לרכוש ביטוח סיעודי באופן עצמאי ולהיות שקטים אם..


סיעוד לילדים – לקבל את העזרה שזקוקים לה

סיעוד לילדים – לקבל את העזרה שזקוקים לה ילד עם צרכים מיוחדים, ממש כשם אדם מבוגר ולעיתים אף יותר ממנו, זקוק לסיוע מיוחד – ביציאה מהבית, בהתארגנות, בגן הילדים או בבית הספר. לביטוח הלאומי תקנות ברורות לזכאות. כל הפרטים לפניכם כשהאדם הממוצע שומע את המילה "סיעוד", הוא חושב בדרך כלל על מטפלים סיעודיים לקשישים או לנכים, לאנשים..


כל מה שרציתם לדעת על לימודי סיעוד

כל מה שרציתם לדעת על לימודי סיעוד מי שמחפש אתגר מקצועי לצד תרומה לחברה החלשה ביותר, מוזמן להירשם אל לימודי סיעוד ולהצטרף לכוח האחים והאחיות שעוזר לאנשים קשישים בכל חברה יש אנשים חלשים, חולים ובעלי נכויות ובכל חברה יש אנשים רחמניים, רגישים ובעלי משיכה לתחומים הטיפוליים המוכנים לטפל באנשים מהקבוצה הראשונה. אחת האופציות..


סיעוד – כיצד מעסיקים מטפל דרך חברה

סיעוד – כיצד מעסיקים מטפל דרך חברה העסקת מטפלים סיעודיים דרך חברה מקצועית בתחום תבטיח עזרה יומיומית למטופלים ולכם ראש שקט וביטחון כי המטופל מקבל את כל אשר מגיע לו   מי מאיתנו לא מכיר את הזמן בו איננו יכולים עוד כל יום לבוא ולעזור להורינו המבוגרים או כאשר אנשים מגיעים לשלב בו הם כבר אינם מסוגלים לבצע מטלות קיומיות כמו בעבר, שכן..


גמלת סיעוד - ביטוח לאומי ואנחנו

גמלת סיעוד - ביטוח לאומי ואנחנו לא מעט ישראלים שנזקקים למטפל סיעודי, נכנסים לצערם לנבכי הבירוקרטיה ולא מסוגלים לצאת ממנה, אנחנו מקווים שהמדריך הבא יעזור להם אל תעזבני לעת זקנה אומר השיר הידוע, ולצערנו הרב לא מעט אנשים אומנם לא נעזבים אך נאלצים להסתדר עם מטפלים סיעודיים שיעזרו להם להתגבר על קשיים תפקודיים שונים. רובם..


סיעוד בית - מה עושים כשבן בית חולה באלצהיימר?

סיעוד בית - מה עושים כשבן בית חולה באלצהיימר? מחלה שפוגעת בעד ל-60% מן האוכלוסיה ובשיעורים הולכים וגדלים גם באנשים בעשור החמישי לחייהם, האלצהיימר המחלה ”סומנה" כמטרה מיוחדת על ידי ארגון הבריאות העולמי (WHO), אבל למרות המחקר המשמעותי שנערך בעשורים שמאז, עדיין חולים ובני משפחה נתקלים לעיתים בבורות וחוסר יכולת לעזור...


עשרה דברים שלא ידעתם על שירותי סיעוד

עשרה דברים שלא ידעתם על שירותי סיעוד לפני שממהרים לקחת חברת סיעוד, הנה 10 דברים שלא ידעתם על תחום הסיעוד בבית ובבתי אבות   הידעתם? חלה הבחנה ברורה בין חולה סיעודי רגיל, דהיינו אדם שלא מסוגל לבצע את הפעולות של חיי היום יום וזקוק לסיוע חיצוני, לבין חולה סיעודי מורכב, אשר פרט להגדרה הזו, סובל..


על היחסים שבין משפחת המטופל לבין עובדים סיעודים זרים

על היחסים שבין משפחת המטופל לבין עובדים סיעודים זרים במדינת ישראל, נכון לשנת 2011, מועסקים כ-50,000 עובדים זרים בתחום הסיעוד במסגרת החוק. בנוסף, בכל שנה נמצאים במדינה כ-118,000 עובדים זרים, אשר חלקם עוסקים בסיעוד, שאיבדו ממעמדם החוקי ולפיכך נחשבים לעובדים בלתי חוקיים כבר שנים שסוגיית העובדים הזרים נחשבת לבעיה עדינה במדינת ישראל. מחד, קיימים..


שיקום סיעודי - לחזור אל מסלול החיים הרגיל

שיקום סיעודי - לחזור אל מסלול החיים הרגיל במדינת ישראל ניתן למצוא כיום לא פחות מ-300 מוסדות פעילים המעניקים מענה לנתמכי סעד וכ-17,000 מיטות לכל אדם סיעודי שמתאשפז באחד מהמוסדות הללו. נכון לשנת 2004, בישראל חיו 120,000 קשישים שקיבלו שירותים סיעודיים בביתם מי שהגיע לשלב בחיים שבו הוא נזקק לשיקום סיעודי, בין אם בשל גילו המבוגר או בשל..


שירותי סיעוד לאנשים צעירים

שירותי סיעוד לאנשים צעירים עלות שכירת מטפל סיעודי עומדת על 5,000-1,000 ₪ בחודש. בחישוב פשוט, מי שהופך לחולה סיעודי בגיל 35 וחי עד גיל 65, יצטרך לממן עלות טיפול דמיונית של עד למעלה מ-3 מיליון שקלים לרוב כאשר עוסקים במטפלים סיעודיים, עולה לראש התמונה של קשיש ולצדו מטפל זר. עם-זאת, צעירים רבים נזקקים לסיוע או שירותי..


חוק סיעוד - החוק שיצר חברות סיעוד כמו שאנחנו מכירים אותן

חוק סיעוד - החוק שיצר חברות סיעוד כמו שאנחנו מכירים אותן ב-1988 חוק חוק הסיעוד הממלכתי, מאז הוא עבר כמה שינויים בהתאם למציאות המשתנה, במאמר זה נציג לכם את מטרת החוק ואת הנהנים העיקריים ממנו חוק הסיעוד של הביטוח הלאומי עבר כמה שינויים במהלך השנים, אם כי הרבה פחות מסעיפים אחרים בחוק הביטוח הלאומי. שינוי אחד חל בשנת 95, והבא אחריו ב2009, כאשר..


המצבים איתם מתמודדות אחיות סיעודיות

המצבים איתם מתמודדות אחיות סיעודיות חשבתם שלהיות אחות סיעודית זה פשוט ? תחשבו שוב. אחיות סיעודיות אחראיות על חולים סיעודיים מבחינות רבות, לבטח רבות יותר ממה שאנשים חושבים, לידיעת משרד האוצר...   תפקידן של אחיות סיעודיות הוא רחב. הן צריכות להאכיל, להלביש, לרחוץ ולדאוג לכל צרכיו של המטופל בין אם זה בביתו ובין אם זה במסגרת..


ביטוח סיעודי לכול - שומרים על כבוד המבוגרים

ביטוח סיעודי לכול - שומרים על כבוד המבוגרים משרד הבריאות עומד להציע לעלות את מס הבריאות ולהכליל בתוכו ביטוח סיעודי. המרוויח העיקרי מכך הוא מעמד הביניים בינואר 2011, החלה לצאת לדרך אחת המהפכות החברתיות החשובות ביותר בישראל. בשקט, בשקט, בלי הרבה רעש, החליט סגן שר הבריאות, יעקב ליצמן, לעלות את מס בריאות ב0.5  אחוז, במטרה להכליל בתוכו..


כל הדרכים לקבלת גמלת סיעוד

כל הדרכים לקבלת גמלת סיעוד כל החיים אנחנו עובדים ומשלמים לביטוח לאומי, רובנו מתלוננים על התשלום הרב שמנוכה לנו מהשכר החודשי או בחודשים שאנחנו לא עובדים כלל ועדיין צריכים לשלם לביטוח לאומי. על כל התשלומים האלו אנחנו עוד נודה כשנעבור את גיל 60 ונקבל גמלת סיעוד לא תמיד נישאר צעירים ועם כמה שקשה לנו להודות בכך גם אנחנו..


על הקשר בין מטפלים סיעודיים לבני המשפחה של המטופל

על הקשר בין מטפלים סיעודיים לבני המשפחה של המטופל אין זה מספיק שמטפל סיעודי ידע כיצד לטפל, הצלחת הטיפול מבוססת גם על היכולת שלו ליצור אמון אצל המטופל כמו בכל קשר טיפולי, כך גם בקשר שבין מטפל סיעודי לחולה סיעודי, היכולת של הטיפול להצליח מבוסס על האמון, הכימיה והיכולת של השניים לחיות אחד עם השני. אך להבדיל מטיפולים אחרים, כאן אופי הטיפול דורש..


תנאי העסקתם של מטפלים סיעודיים

תנאי העסקתם של מטפלים סיעודיים החלטתם לקחת מטפל סיעודי , כעת מה שנותר לכם לעשות זה רק ללמוד את התנאים שמגיעים לו, תזכרו מטפל מרוצה עושה מטופל מרוצה מצד אחד, לא לכולנו יש את הזמן ואם נודה על האמת גם את היכולת הרגשית, לטפל בקרובי משפחתנו המגיעים למצבים סעודיים. מצד שני, אנחנו לא בהכרח נרצה להוציא אותם מביתם ומהסביבה..


חברות סיעוד- לבחור מטפלים סיעודיים מהחברה הנכונה

חברות סיעוד- לבחור מטפלים סיעודיים מהחברה הנכונה בזמן שאנחנו מתקשים לטפל ולהתמודד עם בני משפחה הזקוקים לטיפול סיעוד, אנחנו תמיד יכולים לפנות לחברות סיעוד שימצאו עבורנו עובדים סיעודיים שייטפלו בהם ישנם מצבים בהם קרובינו מגיעים למצבים סיעודיים. מצבים בהם קרובינו לא יכולים לבצע פעילויות אלמנטאריות יומיומיות בכוחות עצמם. זה יכול לקרות כתוצאה..


כל מה שצריך לדעת על לימודי סיעוד

כל מה שצריך לדעת על לימודי סיעוד תנאי הקבלה ללימודי סיעוד משתנים בין מוסדות הלימוד השונים אך ברובם תנאי הקבלה יורכבו מממוצע בגרות בשילוב ציון הבחינה הפסיכומטרית   לימודי סיעוד הינם לימודים מעניינים ומקיפים מאוד בהם התלמידים הכשרה מעמיקה וכיוון שמדובר במקצוע מאוד מבוקש בישראל, ישנם מגוון של מוסדות לימוד המאפשרות לימודים אליו..


מטפלים סיעודיים- המדריך השלם

מטפלים סיעודיים- המדריך השלם גם אם בחלומותינו אנחנו נשארים צעירים, הרי שהגיל עושה את שלו וחלקנו נזדקק למטפלים סיעודיים, גם אם לא נאהב את התחושה הזאת כולנו מקווים להיות עצמאים ופעלתנים עד יומנו האחרון וכמובן בתקווה שזה יגיע בשיבה טובה. אך מה לעשות, גוף האדם בדומה למכונה מחליד ונהרס עם השנים ורבים מבני גיל הזהב..


Copyright © 2021 nursingportal.co.il כל הזכויות שמורות
אתר חברות סיעוד מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום הסיעוד
מחפשים חברות סיעוד? מלאו את הטופס לקבלת פרטים
אנחנו עובדים עם חברות סיעוד מובילות בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!